Deratyzacja Warszawa

DERATYZACJA

Deratyzacja to zorganizowane, kompleksowe tępienie szkodliwych ze względów higienicznych i gospodarczych gryzoni, głównie szczurów i myszy

 

ZWALCZANIE SZCZURÓW

Jeśli jesteś zarządcą nieruchomości lub właścicielem firmy/zakładu i chcesz zabezpieczyć się przed gryzoniami to koniecznie się z nami skontaktuj, pomożemy. Deratyzacja to usługa, którą świadczymy również na rzecz klientów indywidualnych na terenie Warszawy i w miejscowościach przyległych.

 
Zwalczanie szczurów i innych gryzoni przeprowadzane jest w budynkach użyteczności publicznej, pomieszczeniach komunalnych, piwnicach, pomieszczeniach mieszkalnych i magazynowych, biurowych, obiektach gastronomicznych, zakładach przemysłowych, w systemach kanalizacji oraz na terenach otwartych.
 

STOSOWANE METODY ZWALCZANIA

  • mechaniczna - stosowanie różnego rodzaju pułapek – chwytaczy żywołownych, mechanicznych, chwytaczy elektrycznych oraz pułapek klejowych.
  •  

    • chemiczna -polega na stosowaniu różnorodnych trutek i atraktantów ( środki wabiące) umieszczanych np. w stacjach/karmnikach deratyzacyjnych, a także gazowanie nor, w których gryzonie zakładają swoje gniazda.
Stosowane przez nas rodentycydy - trutki dobierane są indywidualnie w zależności od gatunku gryzoni, ich populacji, charakterystyki obiektu czy pory roku.
Dla najwyższej skuteczności odszczurzania przetestowaliśmy wiele formulacji rodentycydów i dziś wiemy, że stosowanie preparatów w formie kostek woskowych, saszetek z pastą czy gryzków przynosi najlepsze rezultaty. Stosujemy rodentycydy o różnych substancjach bójczych wzbogacone o atraktanty zapachowo-smakowe, które doskonale wabią gryzonie. Ponadto preparaty zawierają bitrex - substancję o gorzkim smaku, zabezpieczającą przed przypadkowym spożyciem przez człowieka lub zwierzęta domowe. Gryzonie giną po jednorazowym pobraniu trutki. Preparat działa z opóźnieniem, nie powoduje bolesnych stanów agonalnych, co nie wzbudza nieufności w populacji gryzoni.  

Administracje, zarządcy nieruchomości mieszkalnych, wspólnoty mieszkaniowe zobowiązane są do przeprowadzania regularnej deratyzacji w budynkach w oparciu o Ustawę dot. utrzymania czystości.
Profesjonalna deratyzacja powinna być przeprowadzona przynajmniej kilka razy w roku, szczególnie w okresie jesiennym.
Deratyzacja najczęściej zlecana jest profesjonalnej firmie DDD.
Proponujemy akcje jednorazowe oraz stały monitoring obiektu, montaż karmników deratyzacyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków, garaży, wzdłuż ogrodzeń tworząc bariery bezpieczeństwa przeciw gryzoniom. Wszystkie urządzenia są odpowiednio zabezpieczone przed dostępem zwierząt domowych i osób niepowołanych – zamknięte, przymocowane na trwałe do podłoża i oznaczone odpowiednimi etykietami ostrzegawczymi.  
Na potrzebę naszych Klientów prowadzimy utylizację padniętych gryzoni.
W przypadku monitoringu prowadzimy pełną dokumentację techniczną – program zwalczania gryzoni w obiekcie, przy stałym zabezpieczeniu przed gryzoniami akcje deratyzacyjne i odławianie gryzoni wliczone są w cenę monitoringu.
Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji 100% skuteczności, po wykonanym zabiegu sporządzamy PROTOKÓŁ z przeprowadzonej deratyzacji, który jest respektowany przez Stację Sanitarno-epidemiologiczną i inne jednostki kontrolujące.  
Wszystkie stosowane przez nas środki posiadają wymagane prawem pozwolenia i atesty, są to środki najwyższej jakości, sprawdzone w naszej firmie.
 
 
 
 
 
 
 

DERATYZACJA 3
Należy pamiętać, że gryzonie są nosicielami groźnych drobnoustrojów, dlatego po wykonanym zabiegu deratyzacji zalecamy wykonać dezynfekcję wszystkich powierzchni użytkowych, zwłaszcza mających kontakt z żywnością lub zlecić to zadanie firmie DDD.
 
Pamiętaj - profesjonalna deratyzacja i dezynfekcja to podstawa w trosce o Twoje bezpieczeństwo zdrowotne.
 
Zamów bezpłatny audyt systemu kontroli gryzoni w swojej firmie i otrzymaj pisemny raport.
20 lat doświadczenia
rzetelne podnoszenie kwalifikacji
gwarancja skuteczności zabiegów
pomagamy przy wdrażaniu GMP/GHP i HACCP
najwyższe standardy jakości AiB, IFS, BRC
usługi prowadzimy na terenie całego kraju
serwis 24h dla stałych klientów
Chcesz umówić się na bezpłatny audyt
zamówić usługę / masz jakieś pytania
zadzwoń do nas

22 299 20 90
663 663 104
663 663 105

lub napisz
biuro@keder.pl