Zwalczanie komarów i meszek Warszawa

ZWALCZANIE KOMARÓW I MESZEK

Gdy jak co roku pojawią się komary i meszki, nie ma co liczyć, że zostawia nas w spokoju.
Dla zapewnienia komfortu oraz bezpieczeństwa zapewniamy Państwu odkomarzanie oraz zwalczania pająków, kleszczy, meszek i innych niechcianych owadów.

ODKOMARZANIE

Zarówno komary jak i meszki występują gromadnie w sąsiedztwie wody, w której rozwijają się ich larwy, jednak nie uciekniemy przed nimi nawet w domu…

Komary przenoszą groźne choroby zakaźne i inwazyjne np. wirus żótej febry, malarię,zapalenie mózgu, wirus zika i inne. Ukłucia samicy komara powodują odczyny zapalne skóry, obrzęki i bąble. Meszki atakują nawet podczas dnia, w pelnym słońcu kłują boleśnie powodując zmiany skórne, stany zapalne czy nawet zaburzenia oddechowe.
Oferowana przez KEDER usługa zwalczania komarów i meszek pozwoli skutecznie uwolnić się od tego problemu. Metody dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Dzięki temu macie Państwa pewność, że odkomarzanie będzie skuteczne oraz bezpieczne dla Was oraz otoczenia.

Stosowane METODY ZWALCZANIA:
 

 • metoda biologiczna
  Zwalczamy formy larwalne ( wody stojące i płynące ) w sposób bezpieczny dla fauny i flory zbiorników i otoczenia. Metoda biologiczna polega na aplikacji owadobójczych środków mikrobiologicznych w miejscach rozwoju larw komarów, dotyczy to wód stojących tj. rowy melioracyjne, sadzawki, stawy, jeziorka, oczka wodne, a także w wodach płynących w przypadku zwalczania larw meszek - z wyłączeniem zbiorników i ujęć wody pitnej.
  Środki biologiczne nie wpływają negatywnie na inne gatunki owadów - cechuje je selektywne działanie. Nie są szkodliwe dla ryb, płazów, skorupiaków i innych organizmów wodnych. Są całkowicie bezpieczne dla człowieka oraz zwierząt.
  KORZYŚCI: ograniczenie rozwoju - skuteczna metoda obniżenia liczebności komarów i meszek.

 •  

 • metoda chemiczna
  - opryskowa lub
  - zamgławianie przestrzenne (termiczne tzw. gorącą mgłą
    lub aerozolowanie ULV tzw. zimną mgłą)
  Zwalczamy owady dorosłe na przestrzeniach otwartych (w parkach, ogrodach, placach zabaw etc ) oraz w budynkach, z całkowitym bezpieczeństwem dla ludzi i środowiska naturalnego.
  KORZYŚCI: komfort zdrowotny i spokojny odpoczynek
  Odkomarzanie wykonuje się przy odpowiedniej pogodzie i w określonych porach dnia: wcześnie rano, bądź późnym popołudniem.
  Zależne jest to od cyklu biologicznego tych owadów oraz minimalizowania skutków ubocznych w stosunku do owadów pożytecznych np.pszczół itp..
  Przed zabiegiem odkomarzania należy pochować zabawki dla dzieci, nakryć zarybione oczka wodne, usunąć poidła zwierząt, zamknąć okna i drzwi
  Zabieg wykonuje się spalinowymi opryskiwaczami turbinowymi oraz wysokowydajnymi zamgławiaczami termicznymi. Zabieg przy użyciu tego typu sprzętu pozwala na dokładną aplikację środków na zróżnicowanej i znacznej powierzchni.
  Zabieg eliminuje komary, meszki, kleszcze, pajaki i inne szkodliwe owady.

 •  

 • metoda fizyczna ( stosowanie lamp owadobójczych )
ZWALCZANIE KOMARÓW I MESZEK 2
20 lat doświadczenia
rzetelne podnoszenie kwalifikacji
gwarancja skuteczności zabiegów
pomagamy przy wdrażaniu GMP/GHP i HACCP
najwyższe standardy jakości AiB, IFS, BRC
usługi prowadzimy na terenie całego kraju
serwis 24h dla stałych klientów
Chcesz umówić się na bezpłatny audyt
zamówić usługę / masz jakieś pytania
zadzwoń do nas

22 299 20 90
663 663 104
663 663 105

lub napisz
biuro@keder.pl