Dezynfekcja Warszawa

DEZYNFEKCJA

Dezynfekcja to inaczej odkażanie – niszczenie środkami chemicznymi lub fizycznymi drobnoustrojów chorobotwórczych: bakterii, wirusów i grzybów.

DEZYNFEKCJA

Usługę dezynfekcji wykonujemy w obiektach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, dużej i małej gastronomii, hotelach, obiektach handlowych i logistycznych, salach konferencyjnych, szkołach, żłobkach, przedszkolach, biurach, domach mieszkalnych etc.
 
Przeprowadzamy również dezynfekcję środków transportu do przewozu osób i mienia, a także specjalnego przeznaczenia: pojazdy do wywozu odpadów, samochody do transportu zwierząt, pojazdy przewożące niebezpieczne odpady, środki transportu medycznego.
 
Zapewniamy fachowe doradztwo i bezpłatny audyt przedsiębiorstwa na terenie Warszawy i okolic.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą związaną ze zwalczaniem SARS CoV-2 wywołującego jednostkę chorobową COVID-19: dezynfekcja-keder.pl.
Dezynfekcję przeprowadzamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Gwarantujemy szybkie terminy zabiegu dezynfekcji, a także pełną gwarancję profesjonalnego jej wykonania.
Na terenie Warszawy i okolic przy zamówieniu dezynfekcji lub ozonowania dojazd do klienta gratis.Stosowane METODY DEZYNFEKCJI:

 • dezynfekcja specjalistycznymi preparatami chemicznymi
 • dezynfekcja wysoką temperaturą – generator suchej pary,
 • ozonowanie

WYKONUJEMY DEZYNFEKCJĘ:

 • studni i sieci wodociągowych (także ozonowanie)
 • środków transportu i sprzętu
 • różnych pomieszczeń, w tym pomieszczeń po zmarłych
 • łóżek i pościeli w obiektach hotelowych
 • klimatyzacji
 • zsypów etc.
Należy pamiętać, że nosicielami groźnych drobnoustrojów są insekty i gryzonie, dlatego po wykonanym zabiegu dezynsekcji lub deratyzacji zalecamy wykonać dezynfekcję wszystkich powierzchni użytkowych, zwłaszcza mających kontakt z żywnością.
Zintegrowane zwalczanie insektów i gryzoni, a następnie profesjonalna dezynfekcja to podstawa w trosce o Twoje bezpieczeństwo zdrowotne.Szczególnym zabiegiem dezynfekcji jest dezynfekcja pomieszczeń po osobie zmarłej. W takim przypadku stosuje się zamgławianie ULV, tworzy się tzw. mgłę wolno opadających mikrocząsteczek preparatu do dezynfekcji. Zapewnia to doskonałą penetrację każdej powierzchni. Dodatkowo podczas takiego zabiegu można przeprowadzić dezodoryzację lub ozonowanie.Po wykonanym zabiegu dezynfekcji sporządzamy protokół z dezynfekcji, który może być przedstawiony właściwym jednostkom kontrolującym (Sanepid, Inspekcja Weterynaryjna).Zabiegiem często towarzyszącym dezynfekcji jest DEZODORYZACJA, która ma na celu zlikwidowanie przykrych zapachów powstałych w wyniku procesów rozkładu (gnicia) związków organicznych. Zabieg dezodoryzacji można zamówić niezależnie od dezynfekcji, jednak zalecane jest ich łączne stosowanie.Masz problem z nieprzyjemnym zapachem w swoim otoczeniu?

 • Dym papierosowy lub spalenizna (np. po pożarze)
 • Zapach moczu, kału i wymiocin
 • Fetor po padniętych zwierzętach (np. szczury)
 • Usuwanie zapachu po zmarłym

Zamów usługę usługę dezynfekcji, dezodoryzacji lub ozonowania.

DEZYNFEKCJA 2
20 lat doświadczenia
rzetelne podnoszenie kwalifikacji
gwarancja skuteczności zabiegów
pomagamy przy wdrażaniu GMP/GHP i HACCP
najwyższe standardy jakości AiB, IFS, BRC
usługi prowadzimy na terenie całego kraju
serwis 24h dla stałych klientów
Chcesz umówić się na bezpłatny audyt
zamówić usługę / masz jakieś pytania
zadzwoń do nas

22 299 20 90
663 663 104
663 663 105

lub napisz
biuro@keder.pl