Dezynsekcja Warszawa

DEZYNSEKCJA

Dezynsekcja to zwalczanie owadów, ich jaj i larw, zwłaszcza pasożytniczych stawonogów latających, biegających oraz szkodników magazynowych.

DEZYNSEKCJA

Zajmujemy się profesjonalną dezynsekcją na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.
 
Dezynsekcja to usługa którą wykonujemy na rzecz podmiotów użyteczności publicznej jak również prywatnych przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Przeprowadzamy jednorazowe oraz cykliczne zabiegi dezynsekcji dla klientów przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, dla zarządców nieruchomości, gastronomii, w obiektach handlowych, logistycznych, hotelach, a także dla osób prywatnych w mieszkaniach i domach.
 
Zwalczamy pluskwy, pchły, karaluchy, prusaki, mrówki, pająki, rybiki, komary, meszki, kleszcze, muchy, osy, szerszenie, mole i inne szkodniki sanitarne, pasożytnicze i magazynowe.

Dezynsekcję wykonujemy rożnymi metodami i przy zastosowaniu kilku technik:
 

 • dezynsekcja opryskowa
 • dezynsekcja polega na ciśnieniowej aplikacji środków owadobójczych z wykorzystaniem różnego rodzaju opryskiwaczy ciśnieniowych(ręcznych, plecakowych). Stosuje się przy zwalczaniu każdego rodzaju owadów. Wodny preparat insektycydu aplikowany jest w miejscach naturalnego przemieszczania i przebywania owadów.
   

 • zamgławianie
 • dezynsekcja polega na niskoobiętościowym oprysku w powietrze insektycydu w postaci aerozolu o kropli wielkości 10-50 mikronów (tzw. ULV- ultra low volume). Metoda cechuje się doskonałą penetracją środka w trudno dostępnych miejscach. Zamgławianie stosuje się w terenach otwartych i pomieszczeniach przy zwalczaniu owadów latających np. komarów, meszek, much, moli oraz owadów biegających i pasożytniczych np. pluskwa domowa
   

 • fumigacja (gazowanie)
 • dezynsekcja gazowa - fumigacja stosowana do zwalczania owadów biegających i latających tj. pchły, pluskwy, mole i inne. Dezynsekcja w tej formie występuje przy użyciu preparatów w formie świec dymnych, aerozoli, pastylek, tabletek -związków chemicznych tworzących lotne związki bójcze – wymaga opuszczenia pomieszczenia od 12 do 24godzin.
  Środki stosowane do dezynsekcji mieszkania np. świecami dymnymi posiadają wszystkie aktualne pozwolenia do stosowania w lokalach mieszkalnych.
   

 • żelowanie
 • dezynsekcja poprzez stosowanie zatrutych przynęt stosowana do zwalczania karaluchów i prusaków oraz mrówek. Polega na punktowej aplikacji insektycydu w konsystencji żelu w miejscach przemieszczania i bytowania szkodników.
  Metoda dedykowana do żłobków, przedszkoli i innych miejsc przebywania dzieci i zwierząt, gdyż środek aplikowany jest w miejscach dla nich niedostępnych.
   

 • opylanie
 • dezynsekcja wykonywana za pomocą opylaczy poprzez nanoszenie substancji pylistych (insektycydów, kwasu bornego, ziemi okrzemkowej, ) w formie pudrów i pyłów. Dezynsekcja stosowana np. przy urządzeniach elektronicznych i elektrycznych, gdzie nie można zastosować roztworu wodnego. Opylanie powierzchni skuteczne jest w przypadku min. pluskiew karaluchów, rybików, mrówek, a także os i szerszeni.
   

 • stosowanie pułapek na owady, lamp owadobójczych
 • Posiadamy szeroki wybór pułapek na owady biegające i latające. Mamy w ciągłej sprzedaży lampy owadobójcze z rusztem bójczym oraz lepowe. Proponujemy wymianę świetlówek UV w lampach owadobójczych raz w roku w okresie wiosennym.

 
         Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, a także dbałości o odpowiednie stosowanie preparatów zapewniamy Państwu szybkie i bezpieczne zwalczanie owadów sanitarnych, magazynowych i pasożytniczych.
 
Proponujemy również stały monitoring obiektu oparty na Integrowanych Metodach Zwalczania Szkodników.
Przy umowach na stałe zabezpieczenie przed szkodnikami akcje dezynsekcji i deratyzacji wliczone są w cenę monitoringu.
 
W przypadku monitoringu prowadzimy pełną dokumentację techniczną – program monitorowania i zwalczania szkodników.
 
Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji 100% skuteczności zabiegu, po wykonanym zabiegu sporządzamy PROTOKÓŁ z przeprowadzonej dezynsekcji, który jest respektowany przez Stację Sanitarno-epidemiologiczną i Weterynaryjną Inspekcję Sanitarną.
Wszystkie stosowane przez nas środki posiadają wymagane prawem pozwolenia i atesty.

DEZYNSEKCJA 2
20 lat doświadczenia
rzetelne podnoszenie kwalifikacji
gwarancja skuteczności zabiegów
pomagamy przy wdrażaniu GMP/GHP i HACCP
najwyższe standardy jakości AiB, IFS, BRC
usługi prowadzimy na terenie całego kraju
serwis 24h dla stałych klientów
Chcesz umówić się na bezpłatny audyt
zamówić usługę / masz jakieś pytania
zadzwoń do nas

22 299 20 90
663 663 104
663 663 105

lub napisz
biuro@keder.pl