ZWALCZANIE KRETÓW

ZWALCZANIE KRETOW

Jeśli masz problem z plagą kretów lub nornic my Ci pomożemy.

Kret to silne, owadożerne zwierzę, niewrażliwe na światło, zaopatrzone aż 44 zęby. Za pomocą swoich silnych łopatowatych łap wykopuje system podziemnych tuneli, rozciągających się na długość od 100 do 200m, czasem nawet do 1 km i terytorium od 2000 do 6000 m2. Szybkość z jaką drąży swoje tunele to od 12 do 15 m na dobę, wypychając przy tym ziemię i tworząc w ten sposób kopce.
Mimo, że kret jest niewielkim zwierzęciem, potrafi wyrządzić w ogrodzie sporo szkód, może przyczynić się do zniszczenia konstrukcji wałów ziemnych, przeciwpowodziowych czy rowów melioracyjnych.
 
Kret objęty ochroną gatunkową częściową (nie jest chroniony na terenie ogrodów, upraw ogrodniczych, szkółek, lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych - Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 28 września 2004 r. w sprawie gatunków dziko występujących zwierząt objętych ochroną Dz. U. z 2004 r. Nr 220, poz. 2237 ).

 
Bez specjalistycznej wiedzy i preparatów trudno poradzić sobie z plagą kretów , dlatego nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązanie problemu oparte na wieloletnim doświadczeniu.
Wykonujemy wysokospecjalistyczną usługę gazowania nor i korytarzy kretów. Metoda ta pozwala nam na udzielenie gwarancji 100% skuteczności zabiegu.
Nasze usługi wykonujemy na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego.
Zamów usługę zwalczania kretów już dziś!!!

ZWALCZANIE KRETOW 2
20 lat doświadczenia
rzetelne podnoszenie kwalifikacji
gwarancja skuteczności zabiegów
pomagamy przy wdrażaniu GMP/GHP i HACCP
najwyższe standardy jakości AiB, IFS, BRC
usługi prowadzimy na terenie całego kraju
serwis 24h dla stałych klientów
Chcesz umówić się na bezpłatny audyt
zamówić usługę / masz jakieś pytania
zadzwoń do nas

22 299 20 90
663 663 104
663 663 105

lub napisz
biuro@keder.pl