Zwalczanie pluskiew Warszawa

ZWALCZANIE PLUSKIEW

Zwalczamy pluskwy domowe gat.cimex lectularius, a także pchły i inne uciążliwe owady.

ZWALCZANIE PLUSKWY DOMOWEJ

Jak zwalczać pluskwy? Czy można sobie poradzić z tym trudnym problemem?
 
Posiadamy wymagane kwalifikacje zawodowe, duże doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt i preparaty.
 
Dzięki temu zwalczanie pluskwy domowej wykonywane przez naszą firmę jest skuteczne nawet w przypadku tak uciążliwych pasożytów.
 
Zależy nam na jak najlepszych opiniach naszych Klientów dlatego przyjeżdżamy nieoznakowanym samochodem i szybko rozwiążemy problem z pluskwami. Na wykonaną usługę udzielamy gwarancji.
 

Pluskwa jest pasożytem min. człowieka - żywi się jego krwią, nie przenosi chorób zakaźnych. Pluskwy zdecydowanie unikają światła, pojawianie się pluskwy w ciągu dnia świadczyć może o wysokiej jej populacji.
 
Pluskwa jako owad krwiopijny przybiera barwę od słomkowej do brunatno-czerwonej. Pluskwa nie posiada skrzydeł, nie fruwa. Posiada trzy pary odnóży i charakterystyczny obły prążkowany odwłok. Dorosła pluskwa osiąga ok. 5mm długości, jaja maja ok. 1mm i są perłowe, natomiast nimfa ma od 1,5mm. Podczas jednego posiłku pluskwa kłuje kilkakrotnie, a krew pije przez 1-15 minut. Ilość pobranej krwi może przewyższać nawet ciężar pasożyta. Podczas ukłucia pluskwa wpuszcza pod skórę człowieka substancje miejscowo znieczulające i rozrzedzające krew tzw.antykoagulanty które mogą powodować różnego rodzaju dolegliwości ( odczyny zapalne, alergiczne). Pluskwy jako najczęstsze miejsce ich występowania wybierają: łóżka, tapczany, wersalki, kanapy i fotele jednak zabieg dezynsekcji pluskwy domowej należy wykonać na możliwie największej powierzchni, gdyż nawet jedna przetrwała pluskwa może spowodować powrót problemu i wzrost nowej populacji. W przypadku mieszkań dezynsekcja musi objąć całość mieszkania.
Proszę pamiętać, iż pluskwy nie biorą się z brudu. Pluskwy bytują w obiektach o niskim standardzie czystości, jak również w drogich hotelach i luksusowych obiektach. Niezwykła łatwość ich przenoszenia/migracji powoduje powszechność występowania na terenie Warszawy i okolic.

 
 

STOSOWANE METODY ZWALCZANIA PLUSKWY
 • Zwalczanie pluskiew metodami chemicznymi:
  - metodą oprysku,
  - opylanie powierzchni środkami pylistymi
  - zamgławianie termiczne oraz ultraniskoobjętościowe tzw. ULV
  - odymianie świecami dymnymi z insektycydem
 • Zwalczanie pluskiew metodami fizycznymi – ekologicznymi
  - miejscowe ogrzewanie parą wodną z wykorzystaniem steamerów parowych -GENERATOR SUCHEJ PARY.
         Pluskwa domowa jako owad bardzo uciążliwy i jednocześnie stosunkowo trudny w zwalczaniu musi być poddana co najmniej 2 zabiegom dezynsekcji z zachowanym terminem między zabiegami ok. 14-21 dni. Wynika to bezpośrednio z biologii owada, gdyż jaja pluskwy domowej są odporne na środki chemiczne, a drugi zabieg dostosowany jest do wylęgu owada.
MOŻLIWOŚCI ZWALCZANIA PLUSKWY DOMOWEJ - CENNIK

 • konieczność opuszczenia lokalu na 24godziny + do 30 min. zabieg
  mieszkanie od 220zł za jeden zabieg (konieczność 2 zabiegów)
 • konieczność opuszczenia lokalu na 3 godziny do czasu opadnięcia i wyschnięcia preparatu + do 30 min. zabieg
  mieszkanie od 200zł za jeden zabieg ( konieczność 2 zabiegów)

 
Dezynsekcja skojarzona – dwie metody jednocześnie
 
Zamgławianie ULV (ultra low volume) – niskoobjętościowy oprysk charakteryzuje się bardzo małą wielkością kropli ok.10-50 mikronów dzięki czemu środek dokładnie wnika we wszystkie potencjalne kryjówki i szczeliny oraz idealnie osiada na opryskanych powierzchniach.
 
Dezynsekcja powierzchniowa opryskiwaczem ciśnieniowym na powierzchnie przemieszczania się pluskwy domowej.
Po zabiegach wymagane jest gruntowne przewietrzenie pomieszczeń oraz przetarcie powierzchni mających kontakt z żywnością, w tym blatów kuchennych, stołów/biurek.
 
Istnieje możliwość wykonania dodatkowo zabiegu generatorem suchej pary na każde łóżko - zabieg polega na dokładnym zastosowaniu miejscowego ogrzewanie parą wodną z wykorzystaniem steamerów parowych. Generator wytwarza temperaturę 180oC, a jego końcówka jest skierowana po kolei na każdy fragment łóżka. Koszt zabiegu jednego łóżka to 70zł. Zabieg wykonuje się przy pierwszej lub drugiej dezynsekcji. Zabieg ten może zlikwidować dużą ilość jaj pluskwy domowej, a ponadto dodatkowo wysoką temperaturą dezynfekuje materac.
 

ZWALCZANIE PLUSKIEW 2
Przy zamówieniu zwalczania pluskwy domowej dojazd do klienta na terenie Warszawy gratis.
Mieszkania -kawalerki oraz osoby w szczególnych sytuacjach życiowych – cena do negocjacji.
Dokładne zalecenia dotyczące przygotowania mieszkania do zabiegu, a także postępowania po dezynsekcji przesyłamy drogą mailową przy zamówieniu usługi lub informujemy telefonicznie.

 
Na usługę zwalczania pluskwy domowej udzielamy gwarancji skuteczności zabiegu, po wykonanym zabiegu na życzenie klienta sporządzamy Protokół Sanitarny z dezynsekcji.
Pamiętaj!!!
Dzięki naszym metodom zlikwidujemy pluskwy szybko i bezpiecznie!!!
Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

20 lat doświadczenia
rzetelne podnoszenie kwalifikacji
gwarancja skuteczności zabiegów
pomagamy przy wdrażaniu GMP/GHP i HACCP
najwyższe standardy jakości AiB, IFS, BRC
usługi prowadzimy na terenie całego kraju
serwis 24h dla stałych klientów
Chcesz umówić się na bezpłatny audyt
zamówić usługę / masz jakieś pytania
zadzwoń do nas

22 299 20 90
663 663 104
663 663 105

lub napisz
biuro@keder.pl